RSS voog

National championship - Ulta Long distance (2021) Part 2 (2021-10-17)
pühapäev 17 oktoober 2021
Kategooria: Competition
Shumensko plato, Bulgaria
Ultra Long|Tulemused
National championship - Ulta Long distance (2021) Park 1 (2021-10-17)
pühapäev 17 oktoober 2021
Kategooria: Competition
Shumensko plato, Bulgaria
Ultra Long|Tulemused
National championship - Night distance (2021) (2021-10-15)
reede 15 oktoober 2021
Kategooria: Competition
Shumensko plato, Bulgaria
Night|Tulemused
National championship - Long distance (2021) (2021-10-03)
pühapäev 3 oktoober 2021
Kategooria: Competition
Sarnitsa, Bulgaria
Long|Tulemused
good performance with some mistakes and suboptimal micro routechoices
National championship - Relay (2021) (2021-10-02)
laupäev 2 oktoober 2021
Kategooria: Competition
Sarnitsa, Bulgaria
Relay, vahetus 3|Tulemused
Zagreb Cup - Stge 5 (2021-08-29)
pühapäev 29 august 2021
Kategooria: Competition
Vuksin Sipak, Croatia
Middle
SEEOC 2021 - Long (2021-08-28)
laupäev 28 august 2021
Kategooria: Competition
Vuksin Sipak, Croatia
Long
SEEOC 2021 - Sprint (2021-08-27)
reede 27 august 2021
Kategooria: Competition
Karlovac, Croatia
Sprint
SEEOC 2021 - Middle (2021-08-26)
neljapäev 26 august 2021
Kategooria: Competition
Kraljevec, Croatia
Middle
Ruse Cup (2021-08-08)
pühapäev 8 august 2021
Kategooria: Competition
Zdravets, Bulgaria
Middle|Tulemused
BG Park Cup - Stage 4 (2021-08-07)
laupäev 7 august 2021
Kategooria: Competition
Ruse, Bulgaria
Sprint|Tulemused
Gabrovo Cup - 2021 Day 2 (2021-07-18)
pühapäev 18 juuli 2021
Kategooria: Competition
Gradishte, Bulgaria
Middle|Tulemused
Gabrovo Cup - 2021 Day 1 (2021-07-17)
laupäev 17 juuli 2021
Kategooria: Competition
Gradishte, Bulgaria
Middle|Tulemused
Bulgaria Cup Day 2021 - Day 3 (2021-06-20)
pühapäev 20 juuni 2021
Kategooria: Competition
Paksakovsko, Bulgaria
Middle|Tulemused
Bulgaria Cup Day 2021 - Day 2 (2021-06-19)
laupäev 19 juuni 2021
Kategooria: Competition
Priselci, Bulgaria
Middle|Tulemused
Bulgaria Cup Day 2021 - Day 1 (2021-06-18)
reede 18 juuni 2021
Kategooria: Competition
Priselci, Bulgaria
Middle|Tulemused
Sevlievo Cup (2021-06-13)
pühapäev 13 juuni 2021
Kategooria: Competition
Sennic, Bulgaria
Sprint|Tulemused
Bulgarian Park Cup - Stage 3 (2021-06-12)
laupäev 12 juuni 2021
Kategooria: Competition
Sevlievo, Bulgaria
Sprint|Tulemused
Bulgarian Park Cup - Stage 2 (2021-06-12)
laupäev 12 juuni 2021
Kategooria: Competition
Sevlievo, Bulgaria
Sprint|Tulemused
National championship - Middle (2021) (2021-05-30)
pühapäev 30 mai 2021
Kategooria: Competition
turtles, Bulgaria
Middle|Tulemused
National championship - Sprint (2021) (2021-05-29)
laupäev 29 mai 2021
Kategooria: Competition
Elena, Bulgaria
Sprint|Tulemused
Sprint Relay - 2021 Elena (2021-05-28)
reede 28 mai 2021
Kategooria: Competition
Elena, Bulgaria
Sprint relay, vahetus 3|Tulemused
University Championship (Sprint) - 2021 (2021-05-27)
neljapäev 27 mai 2021
Kategooria: Competition
Kaleto, Bulgaria
Sprint
University Championship (Middle) - 2021 (2021-05-26)
kolmapäev 26 mai 2021
Kategooria: Competition
Rimski Most, Bulgaria
Middle
European Orienteering Champ (Sprint)- 2021 Part-2 (2021-05-16)
pühapäev 16 mai 2021
Kategooria: Competition
Neuchatel, Switzerland
Sprint
European Orienteering Champ (Sprint)- 2021 Part-1 (2021-05-16)
pühapäev 16 mai 2021
Kategooria: Competition
Neuchatel, Switzerland
Sprint
European Orienteering Champ (knock-out Q)- 2021 (2021-05-14)
reede 14 mai 2021
Kategooria: Competition
St-Blase, Switzerland
Knock-out Q
Sakar Cup - Day 2 (2021-04-04)
pühapäev 4 aprill 2021
Kategooria: Competition
Big Stone, Bulgaria
Middle|Tulemused
Sakar Cup - Day 1 (2021-04-03)
laupäev 3 aprill 2021
Kategooria: Competition
Big Stone, Bulgaria
Middle|Tulemused
Open Trainings (2021-02-14)
pühapäev 14 veebruar 2021
Kategooria: Training
Pishmana, SKO Trapezitca 1954 , Bulgaria
Sprint
Open Trainings (2021-02-14)
pühapäev 14 veebruar 2021
Kategooria: Training
Shemshevo, SKO Trapezitca 1954 , Bulgaria
Middle
Open Trainings (2021-02-13)
laupäev 13 veebruar 2021
Kategooria: Training
Varusha south, SKO Trapezitca 1954 , Bulgaria
Sprint